Dünya yeni yıla girmeye hazırlanıyor. Dünya’nın en ünlü yılbaşı gecesi şehirleri yüzden fazla organizasyon firması ile çalışıyor ve kıyasıya rekabet içerisinde en güzel yılbaşı görüntüsünü ortaya koymak için yarışmaktadırlar. Şehirlerin sokakları ışıl ışıl olmaya, yılbaşı marketleri birer birer kurulmaya başlandı bile. Ayrıca ülkelerin yer yerinde mağazaların vitrinleri rengarenk olmaya başlamış. Yeni yıla farkı bir ülkede girmeyi düşünüysanız sizlere harika yılbaşı destinasyonları seçtik. Vereceğimiz tavsiyelere uyarak yılbaşınızı sorunsuz geçirebilirsiniz.

Ayrıca sizler için oturduk ve düşündük. Gideceğiniz bu ülkelere en uygun fiyata sizleri nasıl uçurabiliriz? Masasına oturarak elimizi masasına vurduğumuz biletlerim.com acentası sizlere en uygun uçak biletileri sunacak. Hemen çağrı merkezi numaralarını arayarak sadece KayakKeyfi.Net markasını söyleyin. Onlar gerekeni yapacaktır.

Manhattan, New York

Rockefeller Center Christmas

Adıgüzel kendi güzel şehirlerden biri olan Manhattan Newyork’un en görkemli yılbaşı geçiren kentlerinden biri. Manhattan yılbaşı kutlamalarında dünya ile yarışıyor diyebiliriz. Bu yıl da yılbaşı kutlaması hazırlıklarına erken başlanmış, sokaklar rengarenk ışıklar ile süslenmeye başlanmış bile. Görülüyor ki Manhattan bu sene de çok eğlenceli bir yılbaşı kutlaması geçirecek. Rockefeller Alışveriş merkezinde kurulan dev yılbaşı ağacının etrafında mutlaka oturmanız lazım. Eğer bir şarap sever iseniz mutlaka sıcak bir şarap da almanız lazım. Manhattan’daki ışıl ışıl mağazalar ve diğer mekanlar sizlere harika bir yılbaşı fırsatı sunuyor.

Newyork uçak bileti için tıklayın.

 

Trømso, Norveç

tromso__norvec

Tromso’da eşsiz bir doğa yapısının içerisinde kendinizi bulacaksınız. Burada doğal olmayan hiç birşey yok. Kızaklar, geyikler, kardan adamlar hepsi doğal. Norveç’in eşsiz doğasını tam anlamıyla yaşatan Tromso, sizlere bembeyaz karlar altında doğayla birarada bir Noel kutlaması sunacak. Ren geyikleri, karla kaplı yüksek dağlar ve soğuk hava şehrin sıcak insanları yanında sönüp kalıyor. Norveç’in bu eşsiz kenti sizlere tam bir yılbaşı kartpostalı yaşatacağına eminiz. Artık sıradan yılbaşı eğlencelerinden sıkıldıysanız rotanızı mutlaka Tromso’ya çevirmenizi öneririz. Tromso’nun sokaklarında düzenlenen Ren geyikleri yarışları mutlaka izlenmesi gereken bir yılbaşı eğlencesi.

Norveç Tromso uçak bileti için tıklayın

Daha fazla yılbaşı destinasyonlarının bulunduğu ve bu yazının devamı için buraya tıklayabilirsiniz.