Berhel Turizm - KayakKeyfi.Net
 

BERHEL TURİZM SEYAHAT ACENTASI

2007 yılında KURULMUŞ OLUP ve Kuruluşundan bu güne izlediği doğru ve KALİTELİ hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan profesyonel ekibi ile bu ilke doğrultusunda daha fazla müşteri sadakati sağlayacak ve misafirlerimizin beklediği ama rakiplerimizin henüz sahip olamadıkları hizmetleri en uygun fiyat avantajları ile müşterilerine sunmayı, keyif alacakları TATİL organizasyonları düzenlemeyi hedeflemektedir.

’’ A ’’ Grubu seyahat acentesi olarak yurt içi ve yurt dışı seyahatleri, , tüm havayollarının uçak biletleri , vize işlemleri , fuar,kongre, seminer organizasyonları, yurt içi ve yurt dışı hotel rezervasyonları ,iş dünyamızın önde gelen şirketlerinin yurt dışından gelen özel misafirlerine VİP hizmetler sunmaktadır. Bireysel müşteriye talepleri doğrultusunda özel paketler sunumuyla da bir ilke imza atmıştır.

BERHEL TURİZM 2008 yılı itibarı ile HAVA YOLLARI ile yapmış olduğu anlaşmalar doğrultusunda tüm iç ve dış hat bilet satış hizmetlerini en uçuz fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. BERHEL TURİZM, teknolojik yatırımlara verdiği önemle her geçen gün büyüyen ve en yeni teknolojileri bünyesine katarak en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiş bir firmadır.

Neden Biz ?

’’ A ’’ Grubu seyahat acentesi olarak yurt içi ve yurt dışı seyahatleri, , tüm havayollarının uçak biletleri , vize işlemleri , fuar,kongre, seminer organizasyonları, yurt içi ve yurt dışı hotel rezervasyonları ,iş dünyamızın önde gelen şirketlerinin yurt dışından gelen özel misafirlerine VİP hizmetler sunmaktadır. Bireysel müşteriye talepleri doğrultusunda özel paketler sunumuyla da bir ilke imza atmıştır.

Satış Acentelerimiz

BERHEL TURİZM olarak tüm acentelerimizde yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri satışı yapmaktayız. Bizimle görüşmek, bir kahvemizi içmek için acentelerimize sizleri bekliyoruz.

MESİHPAŞA CADDESİ SAİT EFENDİ SOKAK
KARAGÜL İŞ HANI NO: 1 KAT:1 D: 102-103
Aksaray / Fatih / İstanbul

Telefon: +90 212 516 70 67

Gsm: +90 532 696 88 77

Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan profesyonel ekibimiz ile bu ilke doğrultusunda daha fazla müşteri sadakati sağlayacak ve misafirlerimizin beklediği ama rakiplerimizin henüz sahip olamadıkları hizmetleri en uygun fiyat avantajları ile müşterilerine sunmayı, keyif alacakları TATİL organizasyonları düzenlemeyi hedeflemekteyiz.

Yurt içi ve Yurt dışı seyahatleri, tüm havayollarının uçak biletleri satışı , garantili vize işlemleri , fuar,kongre, seminer organizasyonları, yurt içi ve yurt dışı hotel rezervasyonları ,iş dünyamızın önde gelen şirketlerinin yurt dışından gelen özel misafirlerine VİP hizmetler, yurt içi ve yurt dışı kültürel, doğa, kayak, yılbaşı turları, balayı turları, lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Tüm Hizmetlerimiz için berhelturizm.com’u ziyaret et

Online Uçak Bileti

Berhel Turizm markası olan biletlerim.com olarak sizlere en ucuz uçak biletleri sunabilmek için 1000’e yakın havayolları firmalarının biletlerini karşılaştırarak sunuyoruz. Uçak biletleri fiyatlarını anlık olarak havayolları firmalarından alarak sizlere en hızlı şekilde sunuyoruz.

biletlerim.com’da belirttiğiniz tarihteki uçak biletlerini fiyatına göre sıralayabilir, istediklerinizi seçerek kaşılaştırabilirsiniz. Online olarak rezervasyon yaptırarak, bir iki tıkla dakikalar içinde biletinizi rezerve ettirebilirsiniz. biletlerim.com sizlere kredi kartı ile taksitli uçak bileti alma imkanı sağlıyor. Türkiye’deki hemen hemen tüm uçuş firmalarının biletlerini listeleme işlemini sunuyoruz.

biletlerim.com’u ziyaret et

Diğer Markalarımız

berhelturizm.com

Berhel Turizm olarak firmamızın tüm hizmetlerini barındırdığımız ana sitemizdir. Bura tur organizasyonları, hotel rezervasyonları gibi turizm hizmetlerini sunmaktayız.

berhelturizm.com’u ziyaret et


biletlerim.com

Online olarak ucuz uçak bileti satın alabileceğiniz markamız olarak faaliyet yürütmektedir. Buradan hızlı ve kolay bir şekilde iki üç adımda uçak biletinizi alabilir Check-In yapabilirsiniz.

biletlerim.com’u ziyaret et

Diğer Hizmetlerimiz

Garantili Vize İşlemleri
Berhel Turizm olarak tüm ülkelerin vize işlemlerini yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi ve randevu için vizedestek.com sitemizi ziyaret edin.
Online Uçak Bileti İşlemleri
Uçak biletlerinizi online olarak iki üç tıkta satın alabilir ve rezerve edebilirsiniz. Berhel Turizm markası olan biletlerim.com adresini ziyaret edin.
Yurt içi ve Yurt dışı Hotel Rezervasyonları
Berhel Turizm olarak siz değerli müşterilerimizi hiç yormadan isteğe bağlı olarak yurt içi ve yurt dışı hotel rezervasyonlarını gerçekleştirmekteyiz.
Tatil Fırsatları
Yurt içi ve yurt dışı tatil paketi hizmetlerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz.
Özel Paketler
Bireysel müşterimizin talepleri doğrultusunda özel paketler sunuyoruz
Yurt Dışı Turlar
Dünya üzerindeki farklı kültür ve medeniyetleri keşfetmek üzere planlanmış özel tur ve gezi programlarımıza sizlerde dahil olabilirsiniz.
Yurt içi Turlar
Güzel Türkiye’mizin güzelliklerini keşfetmek, farklı kültürlere şahit olmak için düzenlediğimiz turlarımıza sizlerde dahil olabilirsiniz.
Yılbaşı Turları
Yeni yıla unutulmaz bir anı ile girmek istemez misiniz ? Yılbaşı tur paketlerimizi incelemenizi öneririz.

İş Ortaklarımız

Kayak Turları İş OrtaklarımızKayak Turları İş OrtaklarımızKayak Turları İş OrtaklarımızKayak Turları İş Ortaklarımız

Berhel Turizm - KayakKeyfi.Net