Sevgili okurlarımız ve tatil sever takipçilerimiz, tatil yolunda size eşlik edebilecek en iyi şey nedir diye sorduğumuz da sizin bize hangi cevapları vereceğinizi hemen hemen tahmin edebiliyoruz. Kiminiz kitap okumayı sevdiği için “Kitap” kiminiz de müzikten vazgeçemediği için de “Müzik” cevabını vereceğinizi tahmin ediyoruz. Bazılarımız ise kitap ve müzik ile harika bir yolculuk yapıyor. Otobüs ve uçak yolculuklarınıza başlamadan önce yolculuğunuzu aklınızdan planlıyorsunuzdur. Otobüste veya uçakta kulaklarınızda kulaklık ile müzik dinlerken hayallere dalacak ve yolculuklarınızın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız. Yolculuğunuz esnasında dinlediğiniz müzikleri daha sonra günlük hayatınızda dinlediğinizde gittiğiniz yerin anıları kafanızda canlanacaktır.

Yolculuğunuz sırasında dinleyebileceğiniz farklı kategorilerdeki 10 müziği sizlerle paylaşalım.

1.)Bruce Springsteen – Born To Run

Yolculuğunuzda dinleyebileceğiniz eski bir müzik. Kulaklığınızı takıp bu müziği açtığınızda gözlerinizi kapatıp kendinizi sadece müziğe bırakın. 1975’te Bruce Springsteen tarafından söylenmiştir.

2.) Phantom Planet – California

Otobüs veya uçak yolculuğunuzda sizleri hayallere daldıracak bir müzik. Başınızı cama yaslayarak sadece müziği dinleyin. Müzik kendisi zaten sizler hayallere götürecek ve yolculuğunuza iki kat tat katacaktır.

3.) Steppenwolf – Born to Be Wild

4.) The Doors – Roadhouse Blues

5.) Paramore – Born For This

6.) Lindsey Stirling – Roundtable Rival

7.) Meiko – Stuck On You

8.) Buel – Peace of Mind

9.) Zoë Phillips – Boat (Rameses B Remix)

10.) Blondie – Heart Of Glass

Yukarıda sizlere birbirinden güzel değişik kategorilerdeki müziklerin bağlantılarını paylaştık. Şarkı ismine tıklayarak açılan sayfadan müziği dinleyebilirsiniz. Telefonunuza indirmek istiyorsanız da çeşitli indirme programları ile telefonunuza mp3 olarak indirmeniz mümkün.